O nas

O nas


Pośród wielu portali randkowych jest jeden taki, który zasługuje na szczególną uwagę. Taki, który sprawi, że już nigdy więcej nie spojrzysz na inny portal. Taki, który oczaruje Cię swym wdziękiem, wyglądem i funkcjonalnością. Nasz darmowy portal MIŁOSNA ZAGRODA pozwala bowiem na dogłębne poznanie drugiej osoby, a co za tym idzie na zwiększenie prawdopodobieństwa stworzenia ciepłego, szczęśliwego, satysfakcjonującego, jednym słowem udanego związku.

 

Miłosna Zagroda posiada szeroki wachlarz różnorodnych możliwości szukania, dopasowywania
i dostosowywania kryteriów wyszukiwania do Twoich potrzeb, dzięki czemu znalezienie „księcia lub księżniczki z bajki” nie będzie już teraz takie trudne…

 

Nasz serwis nie jest portalem erotycznym. Jest to wysokiej klasy portal randkowy służący poznawaniu się ludzi, nawiązywaniu nowych znajomości i przyjaźni, a umieszczane w serwisie zdjęcia użytkowników są weryfikowane pod względem autentyczności i zachowania odpowiednich morali.

 

Warto oderwać się i uwolnić od wszystkich trosk i zalogować się na Miłosnej Zagrodzie.

Przeprowadziłeś się? Nie znasz ludzi, którzy Cię otaczają? Masz dosyć samotności? Dążysz do „luźnej randki” ? Jesteś nieśmiały? Masz trudności w nawiązywaniu kontaktów w rzeczywistym świecie? Nie masz funduszy aby zaprosić wybrankę na luksusową kolację? Zarejestruj się!!!!!

 

W wirtualnym świecie randkowym możesz przykuć uwagę innych szczerym opisem swojego profilu, swoją aktywnością, konsekwencją w działaniu i cierpliwością. To wszystko może sprawić że zwykłe pisanie zamieni się w fascynującą przygodę z happy endem.

 

Z danych statystycznych wynika, że bardzo dużo tego typu związków formalizuje się, osoby stwierdzają, że chcą być razem i stają na ślubnym kobiercu. Jesteśmy motywowani tą postawą i zachwyceni tym, że to co robimy służy czemuś dobremu, czemuś wartościowemu, czemuś pięknemu. Czemuś, co sprawi, że Twoje życie może się zmienić na lepsze - właśnie dlatego to robimy i chcemy to robić w dalszym ciągu – DLA WAS.